Pūcīšu grupas noslēguma pārgājiens

27. maijā Pūcīšu grupas bērni kopa ar vecākiem devās pārgājienā ar uzdevumiem. Pirms pārgājiena ciemos pie bērniem bija ieradusies Hermiona ar savu burvju cepuri. Viņa vēlējās uzzināt, vai lielie bērni ir sagatavojušies uzsākt mācības pirmajā klasē. Hermiona zināja par bērniem ļoti daudz, zināja, kas kuram patīk, ko māk, un burvju cepure uzdeva bērniem grūtus jautājumus, uz kuriem bērni pareizi atbildēja. Pēc veiksmīgās pārbaudes Hermiona bērnus apbalvoja ar īstu “zelta naudiņu”! Un tad jau bērni varēja doties pildīt uzdevumus, lai tiktu pie dārgumiem. Bērni no burtiem lika vārdus, paši izlasīja un atminēja mīklas, izpildīja dažādus citus uzdevumus, atrada pareizo dārgumu lādes atslēgu, pārvarēja dažādus šķēršļus, tika pie dārguma lādes ļoti svarīgiem dokumentiem un dāvanām. Noslēgumā visiem ļoti garšoja uz ugunskura ceptas desiņas un zefīriņi.

Paldies vecākiem par aktīvu piedalīšanos!