Mazliet neparastāks pirmsskolas izlaidums

Tas sākās mācību gada pirmajās septembra dienās, kad bērni atnākot uz dārziņu stāstīja, ko darījuši, ko redzējusi vasarā. Līdz viens no bērniem pajautāja arī man, ko es darīju vasarā, uz ko es bērniem atbildēju, biju Apgrieztajā mājā!

Sekoja daudz jautājumu, un galvenais jautājums bija, vai es viņus aizvedīšu uz Apgriezto māju. Teicu, jā, ja jūs visu gadu cītīgi mācīsieties, iemācīsieties lasīt, rakstīt un apgūsiet ciparu gudrības, izlaidumā brauksim uz apgriezto māju. Bērniem ļoti patika šie nosacījumi. Mācību gada laikā viņi vairākas reizes pārjautāja, un atbilde bija, jā mēs brauksim!

Un tad pienāca tā diena, kad Pūcīšu grupas bērni kopā ar saviem vecākiem kāpa skolas autobusā un devās ceļā. Lai arī ceļš bija tāls, bērnos valdīja liels saviļņojums. Un tad jau Apgrieztā māja, spoguļu labirints, kaleidaskops, mini golfa spēle.

Tālāk mūsu ceļš veda uz jūru, jo mums bija ieplānots pikniks pie jūras. Ēšana, dažādas aktivitātes pie jūras, un atziņa no bērnu vecākiem, redzot bērnus laimīgus, šis ir PATS LABĀKAIS IZLAIDUMS!!!!!!!!!!!!!!

Paldies visiem par šo citādāko izlaidumu!

Marina Heinsberga