Pēdējais zvans

Mūsu mīļie 9. tie:)

Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus. Un katru gadu maija beigās tūkstošiem skolēnu dzird pēdējo zvanu un atvadās no viņu ikdienišķā skolas sola un iziet lielajā dzīvē, kur viņiem paveras jaunas durvis.

17. maijā visi kopā devāmies uz Ķeipenes tautas namu, lai pabūtu kopā ar mūsu mīļo 9. to klasi – pirms eksāmeniem un viņu turpmāko ceļu. Katra klase cītīgi bija gatavojusies, lai no visas sirds sveiktu 9. tos un nodotu laba vēlējumus.

9. klase tika pārbaudīta ar dažnedažādiem uzdevumiem un to, vai ir gatavi eksāmeniem: bija jāuzraksta savs vārds ar acīm ciet, jāizrunā angļu valodas teksts ar konfekti mutē, jāizveido piemineklis “Latvijaspatriots” u.tml.

Šie svētki ir iekrāsoti no abām pusēm, no vienas puses, ar prieku – viņi beidz skolu un priekšā jauna dzīve, pilna ar visādiem pārsteigumiem un atklājumiem, un no otras – skumjas, jo skola ir kļuvuši par otro ģimeni!

Liels, paldies visiem, kas šodien ieradās! Nākošā vieta, kur mēs tiksimies, būs jau izlaidums! Veiksmi eksāmenos! Lai viss izdodas!