Virtuālās realitātes nodarbība “Mūzika un skaņa”

Skolēniem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros tika organizētavirtuālās realitātes nodarbība “Mūzika un skaņa”.

Nodarbības laikā skolēni gan uzzināja, gan atkārtoja jau zināmo materiālu par mūzikas pirmsākumiem un kā tā ir attīstījusies cauri laikiem. Skolēni ne tikai sadzirdēja, bet arī ieraudzīja gan mūzikas vēsturi, gan mūziku un skaņu arī no fizikas skatu punkta.

Skolēniem arī bija iespēja iepazīties ar Latvijā radītu piemēru, kurā ar tehnoloģiju palīdzību apvienota mūzika, virtuālā realitāte un stāsts par Latvijas dabu.

Skolēnu atziņas:

• Izglītojošā nodarbība bija interesanta, izzinoša, fantastiska…
  • Man ļoti patika tas veids, kā mēs to skatījāmies ar 3D brillēm.
  • Nodarbību laikā varēja visapkārt skatīties. Viss likās tik reāls, ka gribējās tur nokļūt.
  • Varēju uzzināt daudz jauna no mūzikas vēstures, ceļot laikā.
  • Vislabāk patika tā nodarbības daļa, kurā stāstīja par mūzikas izcelšanās vēsturi.
  • Šī bija pirmā reize, kad mūzikas vēsture likās interesanta!
  • Ļoti patika, jo bija interesanti redzēt nošu zīmējumu ar virtuālās realitātes brillēm.
  • Tas bija lieliski – atrasties ģitāras iekšā!
  • Man likās, ka laiva un ūdens ir īsts. Mūzika skaista un krāsaina.
  • Esmu sajūsmā par nodarbību. Nekad to neredzēju. Bija ļoti reālistiski.
  • Īpaši man patika, kad liela vijole lidoja apkārt man.
  • Interesanti bija izprast mūzikas vēsturi izmantojot mūsdienu tehnoloģijas.
  • Nodarbība parādīja mūziku un skaņu arī no fizikas skatu punkta, palīdzot saprast, kā cilvēks to uztver.