Izzinošais seminārs policijas iecirknī

Ķeipenes pamatskolas jauniešiem bija iespēja apmeklēt semināru – lekciju Ogres policijas iecirknī, kas bija aizraujoša un ļoti interesanta. Skolēni ar aizrautību klausījās policistos, iesaistījās sarunās, kā arī uzdeva jautājumus policijas darbiniekiem. Apskatījām pagaidu aizturēšanas kameras, ka arī policijas auto.

Paldies VP RRP Pierīgas Austrumu iecirkņa darbiniekiem par šāda veida preventīvo sākumu mūsu skolas bērniem, kas palīdz ikvienam jaunietim noturēties uz pareizā ceļā un izvēlētos labo!

Skolēni par piedzīvoto saka:

• tika interesanti un plaši viss pastāstīts. Man patika, ka varējām bildēties policijas mašīnā, kā arī tajā iekāpt iekšā (ļoti ērtas sēdvietas) – Ruta 8. klase;
  • man patika, ka mums atļāva iekāpt policijas mašīnā un bija jautri pavadīt laiku visiem kopā – Rinalds 8. klase;
  • bija interesanti uzzināt vairāk informāciju par policistiem un viņu darbu – Kristiāna 8. klase;
  • Man šodien patika, jo uzzināju ko jaunu un redzēju visu kopumā, ar ko nodarbojas policisti ikdienas darbā – Evelīna 7. klase;
  • savādāk, bet interesanti pavadīts laiks ar klasesbiedriem un 7., 9. klases skolēniem. Uzzināju arī dažas jaunas lietas no policijas darba ikdienas – Daira 8. klase;
  • man patika policijas iecirkņa apmeklējums, darbinieki bija jauki un stāstīja interesantas lietas, arī par sekām, sodiem un to, kas seko, jatiek pārkāpts likums, vai kad cilvēks iet neceļos.