“Erudīts” Taurupē

Taurupes skolā 11. aprīlī norisinājās 7. klašu starpskolu konkurss “Erudīts”, kurā uzaicināti piedalīties bijām arī mēs! (Paldies taurupiešiem par interesanto pasākumu!) Mūsu 7. klase nevarēja piedalīties, tāpēc izaicinājumu pieņēma sestie – Monta, Dana, Rūdolfs! Komandā ar organizatoru atļauju piepulcinājām vienu astoto – paldies Dairai, ka piekrita sadarbībai! Sacensībās uzdevumi – matemātikā, latviešu un angļu valodās, mūzikā, bioloģijā, vēsturē, ģeogrāfijā un aktiermeistarībā!!!

Liels bija pārsteigums un prieks, ka 6 komandu konkurencē (Madliena, Zaube, Mazozoli, Taurupe, Ērgļi, Ķeipene) ierindojāmies augstajā 2. vietā, 1. vietā- Ērgļu skolas komanda. Bērni teic: “Viegli nebija, interesanti gan!” Skolotāja Daiga teic: “Būt par ganu, šoferīti, iedvesmotāju, atbalsta komandu viegli nav, bet jauki gan!”

Dalībnieku pārdomas par konkursu:

  • Mīļie Ķeipenes bērni, prieks kopā būt! – tā skolotāja Daiga;
  • Man ļoti patika šis pasākums! Bija jauki iepazīt jaunus cilvēkus, piedalīties aktivitātēs! Mana mīļāka tēma bija mūzikas tēma! – Dana;
  • Man ļoti patika sadarboties ar maniem klasesbiedriem un citiem cilvēkiem. Mans mīļākais priekšmets bija mūzika, patika, ka visi skolotāji un bērni bija tik jauki. – Monta;
  • Ļoti patīkami pavadīts laiks kaimiņu skolā. Interesanti un āķīgi jautājumi, uz kuriem ar kopīgiem spēkiem radām atbildes. – Daira.