Operetes “Karlsons” apmeklējums

Pavasaris ir varen interesants laiks! Ne dienu bez jautrības! Nedēļas laikā iespējams uzvilkt īsbikses un sapīt pirmo ziedu vainadziņu, uzvelt brangu sniegavīru, iekāpt visos gadalaikos, mācīties bez spēka, celties pusdienlaikā un pavadīt dienu pidžamā, un vēl, un vēl. Vai nav kārtīgs jampadracis? Gluži kā operete “Karlsons”, ko visam pa vidu paspēja apmeklēt jaunus iespaidus alkstošie Ķeipenes pamatskolas sākumskolnieki. Un iespaidu patiešām netrūka! Izrāde ne mirkli nelika garlaikoties-spraigi notikumi viens pēc otra! Konfekšu lietus un ūdens šļakatas atsaucīgajai publikai, mīlīga bumbas mētāšanas spēle starp aktieriem un skatītājiem, smieklīgi notikumi viens pēc otra, stāstam caurvijas vērtība – ģimene.

Pārrunājot opereti, tiek noskaidrots, ka skolēniem ļoooti paticis konfekšu lietutiņš un atsvaidzinošās ūdens pistoles šaltis, smukā Brālīša mamma un pats Brālītis arīdzan, un, protams, draiskulis Karlsons, kurš arī pieaugušos skatītājus uz mirkli aizved saldsērās atmiņās par bezrūpīgo bērnību.

Skolnieki un skolotājas saka lielu paldies “Skolas somai”, ar kuras atbalstu tika iegādātas biļetes un apmeklēta pozitīvā izrāde.