Zeltenīte 2024

Pašā Lieldienu priekšvakarā mūsu skoliņā notika konkursa “Zeltenīte” fināls, kas nu jau ir skolas ilggadēja tradīcija. Tika apkopoti visi rezultāti un meiteņu sasniegumi kopš II semestra sākuma, kur ik palaikam Zeltenītes tika pārbaudītas dažādos izaicinājumos: sportā, mūzikā, kulinārijā u.tml. Meitenēm bija jāgatavo savas vizītkartes un Lieldienu dekori, jāatbild uz neskaitāmiem jautājumiem, kas no meitenēm prasīja lielu izturību, atjautību un pašdisciplīnu.

Nobeiguma pasākumā vēl tika demonstrēti avangarda vai tematiskie tērpi, kā arī rādīts priekšnesums, kur katra meitene iepriecināja skatītājus ar kādu no saviem talantiem: dziedot, spēlējot flautu un vijoli, dejojot un deklamējot dzeju.

Visi punkti, kopš janvāra par katru izpildīto disciplīnu, tika summēti kopā un rezultātā visas 3.-6. klašu meitenes ar godu saņēma dažādus Zeltenītes cienīgus titulus. Dana ieguva skatītāju simpātiju un “Zeltenītes – 2024” titulu izcīnīja jaunākā konkursa dalībniece Made. Meitenes no sirds bija pūlējušās un ieguldījušas daudz darba, lai viss izdotos un katra ir cienīga sevi dēvēt par Zeltenīti.

Pašpārvaldes bērni sagatavoja spēles un rotaļas, jo kā Lieldienas būtu iespējams iztikt bez olu ripināšanas sacensībām? Bija daudz līdzjutēju un atbalstītāju.

Pašas dalībnieces par konkursu saka:

✨ Gabriela – Man patika, ka pasākumā bija ieradušies vecāki un radinieki. Konkursam ļoti patika gatavot Lieldienu kompozīciju un piedalīties ēdienu no dārzeņiem gatavošanā!
✨ Samanta – Man patika atbildēt uz jautājumiem, piedalīties modes skatē, bija interesanti par sevi pastāstīt ar mani raksturojošām lietām.
✨ Sabīne – Mums visām bija satraukums! Priecājāmies par balvām, diplomiem! Paldies “Fazer” par gardumiem! Cerēsim, ka nākošreiz vairāk meiteņu vēlēsies piedalīties skolas tradicionālajā konkursā!
✨ Danai – Patika, ka visas bijām draudzīgas un palīdzējām viena otrai. Paldies gribu teikt klasesbiedriem par interesantajiem apsveikumiem un pārsteigumiem, kā arī – “Fazer” – ļoti patika dāvanas! Paldies!
✨ Senda – patika demonstrēt tērpu, jo varēju justies brīva un kustēties izvēlētās mūzikas ritmā!
✨ Made – man patika piedalīties, bet bija grūti, brīžam gribēju izstāties. Labi, ka izturēju. Noslēguma pasākums bija superīgs! Visiem lielu lielais paldies, jo īpaši skolotājai Daigai par tik kolorītu un brīnišķīgu pasākumu pirms pašām Lieldienām!

Pārējo bērnu domas par pasākumu:
No 2. klases
✨ Man patika Dana, jo viņa smaidīja un domāja
✨ Man patika, kā dejoja Made ar lielo brāli, kā Senda spēlēja vijoli
✨ Man patika meiteņu tērpi modes skatē
✨ Viss bija ļoti, ļoti interesanti!
No 3. klases
✨ Sanija – Man patika Mades Lieldienu kompozīcija
✨ 4. klase Ēriks – Zeltenītes skaisti dziedāja!
✨ 5. klase Elza – Ļoti patika Mades deja un jautrās atrakcijas pasākuma laikā, kurās piedalījās visi – bērni un arī skolotāji!
No 6. klases
✨ Mārcis – patika interesantie tērpi, ko demonstrēja meitenes
✨ Paula – patika meiteņu veidotā izstāde – viss par mani! Arī modes skate bija ļoti interesanta!
✨ Līva – konkurss bija jauks – varējām baudīt meiteņu paveikto, viņu zināšanas, prasmes.
✨ Rūdolfs – Patika spēles starp priekšnesumiem. Interesanti visiem skatītājiem!
✨ 7. klase Evelīna – Zeltenītes fināls šogad bija interesants un aizraujošs!
No 8. klases
✨ Rinalds – zeltenītēm ļoti labi bija izdevušies tērpi un spēles arī bija foršas!
✨ Martels – Man patika, jo mana mazā māsa uzvarēja!