Policisti ar saviem četrkājainajiem palīgiem pirmsskoliņā

25. martā pie mums viesojās Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldespolicisti un kinologi, kopā ar saviem četrkājainajiem pāriniekiem. Noskaidrojām, kādi ir drošības noteikumi uz ielas gan pārvietojoties ar kājām, gan ar velosipēdu, kā arī precizējām, vai drīkst doties līdzi svešiniekiem?

Bērni uzdeva sev interesējošus jautājumus. Apskatījām, iepazinām policijas auto. Kinologi rādīja suņu paklausības uzdevumus, pastāstīja, kā notiek suņu dresūra. Uzzinājām, ko vispār dara suņi policijā.

Tiekoties ar policijas kinoloģēm un viņu suņiem, bērni ar sajūsmu skatījās suņu rādītos trikus. Savā starpā tika pārspriests, kā lai saviem mīluļiem iemāca kādu no trikiem. Iepazīstoties ar policijas auto, tika sīki izprasīts par katras lampiņas nozīmi un uzzināts, ka mašīnai ir veselas sešas kameras. Tika atļauts arī iepazīt auto no iekšpuses. Vislabāk patika tieši tā vieta, kur liek bandītus. Katrs bērns dāvanā saņēma savu policijas auto, kuru pašam arī bija jāuztaisa.

Sakām lielu paldies Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes policistiemun kinologiem par apciemojumu!