Skolēnu pašpārvalžu salidojums Skrīveros

Ķeipenes pamatskolas pašpārvalde ciemojās pie saviem draugiem Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā. Skolēni piedzīvoja neaizmirstamu dienu kopā ar vairāku skolu pašpārvaldes skolēniem un tuvāk iepazina Skrīverus. Tikām cienāti ar Skrīveru garšīgo saldējumu, iepazīstināti ar uzņēmuma vēsturi un darba pieredzi. Tinām garšīgās gotiņu konfektes Skrīveru saldumu darbnīcā, kā arī mēģinājām atbildēt uz āķīgiem jautājumiem par šo nozari. Vēl piedzīvojām radošās nodarbības kopā ar improvizācijas teātra aktieri Krišjāni Berķi un iepazinām Skrīveru mākslas un mūzikas skolu, kas sirsnīgi un silti mūs uzņēma – iepazīstinot ar skaņdarbu no mūzikla “Mūzikas skaņas”, ko izpildīja flautu kvartets un skolēnu radītiem mākslas darbiem. Noslēgumā bija brīnišķīgs koncerts, kur skolēni tikās ar Jāni Ķirsi un Rūtu Dūdumu, iepazīstot kino un teātra mūzikas pasauli. Un kas tā būtu par tikšanos, ja skolēni tuvāk nepiezītos neformālajā gaisotnē – 90. gadu disko ballītē, kur prezentēja pašu gatavotos video par aktuālo savu skolu dzīvēs.

No sirds esam iedvesmoti par piedzīvoto un sakām lielo paldies Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolēnu pašpārvaldei, direktorei Ieviņai Piļkai un Lienei Solai!

Pateicībā, Ķeipenes pamatskolas skolēnu pašpārvalde