Vokālā ansambļa vecākā grupa konkursā ”Balsis”

Gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2025. gadā, Valsts izglītības satura centra interešu izglītības un tālākizglītības departaments organizē vokālās mūzikas konkursu Balsis 2024. Konkurss norisinājās Ogres novada Kultūras centrā 22. februārī. Konkursā piedalījās 11 vokālie ansambļi no Ķeguma, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeipenes, Ogres, Madlienas un Jumpravas. Mūsu skolas kolektīvs tika novērtēts ar ļoti labu rezultātu- 44 punktiem un I pakāpi.

Paldies visiem, kuri cītīgi gatavojās un piedalījās- Elzai, Sabīnei un Tomasam no 5. klases, Rūdolfam, Paulai, Līvai, Danai un Sendai no 6.klases, Elizabetei no 9. klases. Īpašs paldies Tautas nama darbiniekiem par atsaucību un palīdzību, kā arī paldies ikvienam  atbalstītājam un līdzjutējam skolā!