Valentīndienas noskaņās

Arī mūsu skolā Valentīndiena ir iemīļots pasākums, kur bērni cenšas atbilstoši saģērbties un piedomāt par draudzību, sirsnīgiem pārsteigumiem, par apsveikuma kartiņām un atbilstošas mūzikas piemeklēšanu īpaši šim notikumam.

Paldies skolēnu pašpārvaldei, kas rūpējās, lai šī diena iekrāsotos labestīgākās un gaišākās noskaņās: tika piemeklēta romantiska mūzika, iekārtots foto stūrītis, tika izspēlētas dažādas rotaļas un spēles.

Dizaina pulciņā bērni paši bija pagatavojuši īpašas filcētas sirsniņas, ko dāvināt tiem bērniem, kas īpaši bija piedomājuši par svētku apģērbu. Arī skolas gaitenis ir izrotāts ar pašu bērnu veidotām filcētām sirsniņām. Paldies skolotājai Aelitai par šo ieguldījumu! Paldies pavārītēm par ēdnīcas izdekorēšanu un vecākiem par garšīgajiem cienastiem!