Mazais princis

Īstie Ziemassvētku Saulgrieži, 22. decembra vakars. Esam visi pulcējušies Ķeipenes tautas namā. Katrs bērns klusiņām atkārto savu lugas tekstu, dziedātāji iesilda balsis, dejotāji pārdomā deju soļus, katrs ir savās izejas vietās un izrāde “Mazais princis” pēc Antuāna de Sent-Ekziperī motīviem var sākties.

Bērni paši gatavojuši maskas un izskatās patiešām skaisti. Visi mūsu mīļie sanākuši zālē un no sirds priecājas līdzi bērnu sniegumam. Izrāde ir par būtisko, kas nav acīm saredzams: par draudzību, uzticību, mīlestību, kas ir lielākais spēks visā pasaulē, lai lietas sakārtotos un viss virzītos uz labu.

Beidzoties izrādei, sāk snigt balts sniedziņš kā apliecinājums tam, ka svētvakars pienācis un atnesis mieru un cerību, pēc kā visi tik ļoti ilgojamies!

Lai visiem gaiši, mierīgi un viss labi 🙂

Ķeipenes pamatskolas saime