Lasām visi kopā!

Ziemeļvalstu literatūras nedēļas ietvaros trešdienas, 15.11. rītā 1.,4.,5. klašu audzēkņi un skolotāja Daiga skolā aicināja pagasta bibliotekāri Marutu, lai kopīgi romantiskā gaisotnē (līdzi paņemti lukturīši, pledi, pufi) lasītu!!! Bērniem tuva ir zviedru rakstniece Astrida Lindgrēna, kuras daudzi darbi tulkoti latviešu valodā, tāpēc izvēlējāmies lasīt par Lennebergas Emīlu, viņa nedarbiem un labajiem darbiem… Skaļi lasīja visi bērni, kas to vēlējās, pārējie uzmanīgi klausījās. Noskatījās arī nelielu fragmentiņu no mākslas filmas “Emīla nedarbi”. Visi zinām, cik ļoti svarīga laba lasītprasme ir katra skolēna mācību procesā, tāpēc kopā mēģinājām lasīšanu padarīt par patīkamu nodarbi. Turpināsim kopīgi veidot lasīšanas stundas skolā, bibliotēkā, decembrī varbūt sniegotā mežā, sēžot uz celmiem…

Paldies Marutai par idejām un atsaucību sakām mēs – lielie un mazie skolā!