Dabas pētnieki pirmsskoliņā

Sajūtot saules siltos starus, mazās bērnu kājas steidz lūkot pārmaiņasdabā, kuras bija novērojamas gan ar binokļiem, gan acu skatiem. Mēs,”Pūcīšu” grupas pētnieki: vērojām, meklējām, izzinājām. Ar brašiemsoļiem devāmies apkārt Ķeipenes pagastam un meklējām dažādus objektus.Izzinājām un izpētījām, ar ko tie ir īpaši! Dodoties tuvāk mūsupirmsskolai, pārrunājām – ar ko šī diena bija īpaša, kas bijapaticis/nepaticis un galvenokārt, bija redzami plašie bērnu smaidi, kuriliecināja vien to, ka esam lieliski pavadījuši laiku un galvenais -lietderīgi! 🍁

Arī “Cālīšu” grupas āra nodarbībā – mazie dabas pētnieki pārliecinājās,ka mežā ir rudens: koku krāsainās lapas bija bagātīgi klājušas zemi.Apskatījāmies, vai kukaiņi jau paslēpušies ziemas miegam. Iepazināmbinokļus un lupas, jo mazajiem nemaz nav tik viegli tos rokās noturēt unvēl caur šādiem objektiem spēt saskatīt mazos kukainīšus, putniņus uncitus dabas draugus. 🌞Pētījām dabu, mācījāmies praktiski pielietotbinokli, lai var saskatīt to, kas paslēpies tālumā.👀