Koncertlekcija ar “Citiem zēniem”

Nedēļā pirms rudens skolēnu brīvlaika Ķeipenes pamatskolā par jauku tradīciju kļuvusi viktorīnas rīkošana, kuras ietvaros norit daudz un dažādi audzēkņiem tīkami pasākumi. Arī šis rudens nav bijis izņēmums- pirmais mācību semestris jau pusē, tuvojas atpūtas nedēļa, spēku uzkrāšana turpmākajam, taču pirms tam aktīva kopā būšana. Sākumskolas bērni pēcpusdienu aizvada baudot krāšņu rokoperas izrādi, ejot rotaļās un darot citas enerģiskas aktivitātes, kamēr lielākās klases sagaida ciemiņus no citām skolām, nopietni gatavodamies vakara cēlienam.

Pēc aktivitātēm skolā visi pārceļas uz tautas namu , kur “Latvijas skolas somas” ietvaros Ķeipenes pamatskolas skolēni, darbinieki un viesi bauda populārās mūziķu grupas “Citi zēni” dalībnieku Dagņa Roziņa un Roberta Memmēna izklaidējoši atraktīvo koncert lekciju, kuras laikā tika uzzināts gan daudz interesantu faktu, gan dziedāts- gan mūziķi, gan skolēni un skolotāji, gan pārbaudītas zināšanas dažādos mūzikas žanros no senatnes līdz mūsdienām. Puišu nesamākslotais dzīvesprieks un atklātība pilnībā “paņem” publiku. Lai arī sākumā nedaudz stīvi, nedaudz kautrīgi, beigās līdzi dungo pat atturīgākie. Puišu atklātais stāsts par ceļu uz Eirovīziju iedvesmo, tas liek noticēt, ka mēs varam. Vari tu un varu es! Jebkurš lielais reiz bijis mazs cilvēciņš ar lieliem sapņiem. Vienīgais veids kā šos sapņus piepildīt- ticēt. Tici, ka tev izdosies! Tici, un tev izdosies!

Ko skolēni saka par koncertu:

  • Man patika, ka dziesmas bija no tiktoka un laikija, patika, ka var uzdot jautājumus. Novēlu mūziķiem turpināt dziedāt!
  • Patika dziedāt līdzi, gribēju, lai arī mūsu skolotāja dzied! Es zināju visas dziesmas un dziedāju līdzi.
  • Patika, ka koncertā dziedāja angliski.
  • Patika, kā puiši dziedāja, ka iemācīja melodijas arī mums.
  • Man ļoti patika! Divas dziesmas bija manas vismīļākās.
  • Nevienu mirkli nebija garlaicīgi.
  • Patika, ka ciemiņiem( mūziķiem) ļoti patika mūsu skola un Ķeipene.
  • Patika uzdot jautājumus, kopā fotografēties.