Erudīcijas saliedēšanās spēles

18.10.2023 pirms pašām skolēnu brīvdienām Ķeipenes pamatskolas skolēnu pašpārvalde rīkoja “Erudīcijas saliedēšanās spēles” jauniešiem no tuvākās apkārtnes. Projekta finansējums tika apstiprināts no Ogres novada pašvaldības, kas paredzēts papildus aktivitāšu veikšanai neformālajā izglītībā.

Piedalījās ciemiņi no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, Lēdmanes pamatskolas, Suntažu vidusskolas un Madlienas vidusskolas. Caur dažādiem atraktīviem uzdevumiem un komandu sadarbību, jaunieši iepazina viens otru, sadraudzējās no blakus skolām, dalījās ar savu pieredzi un visi kopā pavadīja lielisku pēcpusdienu.

Bija jāiepazīstas ar Ķeipenes apkārtni, kur notika dažādas aktivitātes, proti, Ķeipenes piparkūkās, Ķeipenes kino muzejā, kā arī skolēniem bija jāveic dažādi sporta uzdevumi un gudrības pārbaudes Ķeipenes pamatskolā. Vēlāk visus gaidīja koncerts ar viesmāksliniekiem “Citi zēni” Ķeipenes tautas namā. Mūziķi  – Roberts Memmēns un Dagnis Roziņš aicināja skolēnus klausīties basģitāras un saksofona spēlē, uzzināt mūzikas, dzejas, izglītības un kultūras nozīmi mūsu ikdienā, kā arī iepazīstināja ar dažādu žanru mūziķu veiksmes stāstiem gan pasaules kontekstā, gan Latvijas

Pēc koncerta ciemiņi dalījās savos spilgtajos pop-ielas priekšnesumos, kuri bija tika atraktīvi, izdomas pilni un radoši.

Ķeipenes pamatskolas skolēni ir gandarīti par piedzīvoto un gatavi turpmākajiem izaicinājumiem:

  • Pasākums bija izdevies, ļoti aizraujošs. Protams, labākā daļa bija disenīte / Elza /;
  • Man ļoti patika pasākums, bērni bija tik saprotoši, visu izdarīja kā vajadzēja. Un koncerts bija pasakains, citu sejās redzēju ka arī citiem patika. Protams, disenīte bija fantastiska! Vēl tādus pasākumus vajag! / Egija /;
  • Man patika organizēt un jo īpaši – koncerts. / Rinalds /.