Leļļu teātra “Un atkal Pifs” apmeklējums

Kad aiz loga līkņā drēgns lietutiņš, un uz mācībām  prāts pavisam nenesas, laiks darīt ko līksmāku. Vēsā pēcpusdienā, kad apkārt sāk tīties krēslas palagi, jautri oranžais skolas busiņš traucas Aizkraukles virzienā, nogādādams patīkami satrauktos otrās, trešās un ceturtās klases skolēnus uz leļļu teātra izrādi “Un atkal Pifs”. Pa ceļam raisās sarunas par Pifa grāmatu, tās varoņiem un viņu piedzīvojumiem. Izrāde notiek divos cēlienos. Sākumā skolēni demonstrē priekšzīmīgu uzvedību un kautri sēž krēslos, pēc laika atraisās un pilnībā iegrimst aizraujošajā stāstā, aktīvi piedaloties- plaukšķinot, dziedot, jūtot līdzi Pifam un dusmojoties uz nejauko Herkulesu.

Pēc izrādes skolēni nebeidz apspriest varoņu rīcību, spriež, kā paši rīkotos. Laiks paskrējis nemanot, noguruši, bet pozitīvām emocijām piepildīti skolēni dodas mājup.

Skolēni par izrādi:

  • Pifa piedzīvojumi ir mana mīļākā grāmata. Izrādē bija citi joki.
  • Lelles bija kā grāmatā! Krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū izskatījās jocīgi.
  • Ar Pifu un Herkulesu ir jautri.
  • Nepatika, ka viens otru kaitina. Sāp Herkulesam.
  • Pifs nekad neapvainojas.
  • Man patika viss! Īpaši smieklīgi uzvedās runcis Herkuless!
  • Man ļoti patika dziesma par Pifu!
  • Ļoti patika kā aktieri spēlējās ar lellēm!
  • Labprāt skatītos turpinājumu, jo Pifs ir asprātīgs.
  • Brīnišķīga, smieklīga un aizraujoša izrāde.

2. klases skolēni un audzinātāja saka milzīgu paldies skolotājai Aelitai! Paldies, ka uzaicinājāt pievienoties teātra apmeklējumam! Mums ļoti, ļoti patika.