Latvijas Veselības Sporta nedēļa 2023

Veselības nedēļa jeb MoveWeek ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Pirmsskolas izglītības iestādes “Cālīšu” un “Pūcītes” grupu bērni ar vecākiem iesaistījās Tautas sporta asociācijas rīkotajā pasākumā Latvijas veselības sporta nedēļā, kas norisinās no 16.10.2023. līdz 22.10.2023.

17. oktobrī rīkojām krosā skrējienu “Kopā jautrāk!” pa parku, kur bija jāveic arī trīs uzdevumi – jāmet bumbiņas grozā; desmit reizes jāpietupjas un jāizlien cauri diviem apļiem. Pēc krosa skrējiena visi kopīgi spēlējām rotaļu “Samīļo mani”. Noslēgumā katram dalībniekam tika pasniegts diploms un balons par piedalīšanos pasākumā. Prieks par paveikto un galvenais, ka bērni un vecāki smaidīgi un gandarīti par svaigā gaisā pavadītajām aktivitātēm.

Paldies skolotājām Agatei Kārkliņai, Marinai Heinsbergai, Zanei Graudiņai un Valdai Jirgenai par ieguldīto darbu.

Sporta skolotāja: Aelita Lazdiņa