Skolotāju diena

29. septembrī skolā atzīmējām Skolotāju dienu. Skolēni ar ziediem unjaukiem vārdiem sveica mūsu mīļos skolotājus.9.klase skolotājiem novadīja atjautības stundu. Skolotājiem bijainteresanti kopīgi pie datora veikt testu un komandās veidot nelieluskečiņu. Stundas noslēgumā skolotājiem pārsteigums – video sveiciens noskolas audzēkņiem.

Skolēni paši par pasākumu saka:

  • Skolotāju dienas pasākums deva iespēju iejusties skolotājas lomā. Pasākums izdevās, skolotāju sejās bija prieks.
  • Kopumā bija ļoti jauka un sirsnīgi atzīmēta Skolotāju diena. Prieks,ka mūsu skolotāji ir tik aktīvi un tik labi pavadīja laiku.

Vakarā skolotāji un Ķeipenes senioru biedrības “Avotkreses” pārstāvjidevās uz izrādi “Zigmunda terapija”, kas visiem ļoti patika. PaldiesMadlienas teātrim un režisoram Gundaram Caukam!