Eiropas sporta nedēļa 2023 pirmsskolas izglītības iestādē

Eiropas sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiek ar mērķi – motivēt cilvēkus kļūt fiziski aktīviem ikdienā, vairot izpratni par fizisku aktīvu cilvēku ieguvumiem – veselībai, darba spējām, vispārējai dzīves kvalitātei. Šogad tā norisinās no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīviem.

Arī pirmsskolas izglītības bērni piedalījās šajā pasākumā 26. septembrī plkst. 9.30. Skolas stadionā notika velobrauciens “Uz priekšu…”, kurā 4-6 gadu vecuma bērni piedalījās katrs ar saviem velosipēdiem un citiem braucamrīkiem. Pirms brauciena pārrunas par drošību un iesildīšanās vingrojot pie dziesmas “Braucu es ar riteni”, tad katrs dalībnieks devās trasē, veicot trīs apļus.

Brauciena noslēgumā katrs dalībnieks saņēma sertifikātu un atstarotāju. Paldies grupas vecākiem par sagādātajiem braucamrīkiem, grupas skolotājām Marinai un Valdai par dalību un atsaucību!

Sporta skolotāja: A. Lazdiņa