Ģimenes diena Ķeipenes pamatskolā.

Kalendārs rāda, ka 10. septembrī tiek atzīmēta Tēva diena. Arī Ķeipenes pamatskolā šie sirsnīgie svētki tiek atzīmēti katru gadu, tomēr, dzīvē mēdz gadīties dažādi, un, lai neviens nejustos skumji, jo svētki paredz prieku un līksmību, šo dienu esam pārdēvējuši par ģimenes dienu. Lai iegūtu stipras ģimenes titulu, dalībniekiem bija jāveic uzdevumi trīs dažādās stacijās plus ceturtā, kas bija izveidota kā salda balviņa pēc pārbaudījumiem, lai pie gardas tējas tases un pašceptas vafeles vienkārši patērzētu, pabūtu ar mīļajiem.

Pirmais stipro ģimeņu uzdevums bija stacija ar intriģējošu nosaukumu “Prasmīgs kā vecvecāki”. No māla un fantāzijas lidojuma tika izveidoti dažnedažādi mīlīga paskata cilvēciņi. Dalībnieki centās no sirds, simboliski tika radīti jauni sabiedrības un Ķeipenes pamatskolas kopienas locekļi- mīlestības pilni, empātiski, gudri, mieru nesoši cilvēciņi.

Tēvu dienā, kā jau pienākas, jārāda arī fiziskais spēks. Šim nolūkam kā reizi derēja jaunais iekārtotais trenažieru laukums, kur bija iespēja iemēģināt spēkus. Galvenie darītāji tomēr izrādījās bērni, kuri ar lielu aizrautību demonstrēja vecākiem visus trenažierus un arī to, kā ar tiem rīkoties. Varbūt šis būs labs iedrošinājums vecākiem, kuri dzīvo centrā, atnākt no rīta uz laukumu un veikt rīta rosmi.

Noslēgumā kā balva uzdevums “Salds kā mazuļa smiekli”. 6. klases meitenes bija sagatavojušas mīklu, un pasākuma dalībnieki varēja izcept vafeli kopā ar bērnu. Kraukšķīgās un plānās vafeles ar ievārījumu vai medu bija salds punkts pasākumam.

5. klases bērni pāris vārdos par pasākumu saka:

  • Elza – Darboties ar mālu bija interesanti, varēja radoši izpausties, prieks to darīt kopā ar tēti un mammu!
  • Tomass – radošs pasākums, kura laikā bija interesanti vērot opi sportojot, ļoti garšoja un patika pašiem izcept vafeles.
  • Sabīne – jauks bija arī fotostūrītis un foto- atmiņa- par skaisto dienu!