Pirmās klases ceļojums pretī vasarai

Maija nogalē, lai atzīmētu veiksmīgu mācību gada noslēgumu, pirmā klase devās aizraujošā piedzīvojumā, maršrutā izvēloties Rīgas zoo un jūrmalu. Ceļā uz Rīgu bērni draudzīgi dalījās ar brokastīm, cienādami klases biedrus, kuriem pusdienu kārbas bija aizmirsušās mājās. Visi kā viens- draudzīgi un empātiski! Cilvēciskās vērtības pirmās klases draudzīgajā saimē ir apgūtas augstākajā līmenī. Skolēnus sajūsmina daba un dzīvnieki, tāpēc likumsakarīgi, ka zoo apmeklējuma laikā tiek tverts katrs mirklis. Atkal un atkal dzirdami neviltota prieka un sajūsmas saucieni, protams, garām netiek palaists arī zoo rotaļu laukumiņš un krāšņais bērnu foto dalībnieks- raibs lielformāta gliemezītis.

Tālāk jūra- svaiga, zila, bezgalīga…Baltas smiltiņas un draiski vilnīši, vējš matos un plašums. Plašums līdz horizontam… Pilnai laimei basas kājeles un atļauja pabradāt. Ūdens gan vēl pavēss, bet lai! Bērnība paiet tik ātri. Kad vēl absolūtu laimi varēs sasniegt vienkārši iebrienot jūrā?