ZZS Čempionāts 2023

Veiksmīgi norisinājies ir ZZS Čempionāta 17. sezona, kas veicina savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū. Čempionāta 2023 aktivitātes un uzdevumi mudina jauniešus uz aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu, attīsta līderības, sadarbības un komunikācijas prasmes.

Šogad 7. klases iniciatīva bija piedalīties šajā konkursā. Piereģistrējot dalībniekus, 7.klases komandai vajadzēja izdarīt vienu praktisku darbiņu, kā arī uztaisīt video – par drošības noteikumiem interneta vidē. Visi 7.klases skolēni sāka aktīvi darboties un izdomāja palīdzēt bioloģijas skolotājai Anitai Geižānei – izgatavot statīvu, kur novietot izmazgātās mēģenes un kolbas. Te mums ļoti palīdzēja dizaina un tehnoloģijas skolotājs Gundars Cauka. Arī ar video uzdevumu skolēni lieliski tika galā, kas pavēra ceļu uz dalību čempionāta finālā – Bauskā.

19.05.2023 7. klase kopā ar sporta skolotāju Ēriku Oto devās ceļā uz Bausku, kur piedalījās dažnedažādās sporta aktivitātēs: bija jārāpjas pa stāvu sienu, jānotur spainis ar ūdeni, jābūvē trubu konstrukcija, jārāpjas pa trosēm un jāpaveic vēl citu neiedomājamu lietu. Bet 7. klases Daira, kura bija iniciatore šim pasākumam, beigās tik noteic: “Nākamgad piedalīsimies atkal!”. Visa 7. klase tika arī pie savas klases karoga. Par ko ir liels prieks!

Pārējie skolēni par dalību Čempionātā saka:

  • “Man patika klinšu kāpšana, super manki un labirints” /Kristers/
  • “Čempionāts bija jautrs. Man visvairāk patika labirints. Arī bija jauki sadarboties ar visu grupu. Bijām draudzīgi!” /Kristiāna/
  • “Man ZZS visvairāk patika 2h atpūta, jo es atradu skaisto vietu, kur varēju pasēdēt. Man patika arī tā kāpšana pa trosēm” /Jegors/
  • “Ļoti patika stafetes, bija laba fona mūzikas izvēle. Patika sadarboties ar klases biedriem” /Ruta/
  • “Man patika, ka mēs varējām pavadīt laiku Bauskā. Kāpām pa sienam” /Rinalds/
  • “Man ļoti patika kāpt pa stāvajām sienām. Vecākiem tagad lūdzu, lai ved mani uz Ogres kāpelējošo torni!” /Martels/
  • “Piedalīties bija ļoti vērts. Braukt uz Bauskas bija ļoti jautri. Festivāls bija ideāls un fantastisks” /Elza/