Interesanto interešu festivāls Ogrē

13. maijā Ogrē norisinājās jau par labu tradīciju kļuvušais Interesanto interešu festivāls, kurā piedalījās arī Ķeipenes pamatskola. Pasākums bija krāšņs, pozitīvām emocijām un iespaidiem piesātināts, “izgaršota” tika katra minūte. Gan dalībnieki, gan viesi, neatkarīgi no vecuma, atrada sev interesējošas nodarbes- piedalījās daudzveidīgajās darbnīcās, baudīja priekšnesumus. Esot pasākuma iekšienē, apkārt bija jūtams neviltots prieks, neliels lampu drudzis, azarts, prieks par sen neredzētiem draugiem, pozitīvas vibrācijas. Slēpdamies no karstās saules, ēnā kolektīvi dalījās gan ar ūdens pudelēm, gan komplimentiem. Mājup dalībnieki devās pozitīvām emocijām pārpilni, saguruši, tomēr ar jautājumu- Kad mēs šo atkārtosim?

Ķeipenes pamatskolas interešu izglītības pulciņu dalībnieki un pedagogi saka lielu PALDIES 🌟festivāla organizatoriem par skaistajiem svētkiem! PALDIES 🌟arī tiem audzēkņu vecākiem un vecvecākiem, kuri bija kopā ar mums!