Olimpiskā diena 2023 pirmsskolas grupās “Soli pa solim sportiņā!”

Olimpiskā mēneša ietvaros, 25. aprīlī pirmsskolas izglītības iestādes āra teritorijā norisinājās Olimpiskā diena. Šogad, lai kopīgi vingrotu, kopā bija sapulcējušies lieli un mazi pasākuma dalībnieki. Visi sportiski un draudzīgi izpildījām vingrojumu kopleksu, kuru šoreiz palīdzēja demonstrēt bērni – Endija Frīdenberga, Emīlija Zemtaute un Luīze Celiņa. Bērnus pārsteidza arī Lapsiņa, kuras lomā iejutās sporta skolotāja. Pēc kopīgas vingrošanas, visi devās uz starta līniju, lai skrietu krossu pa parku.

Olimpisko aktivitāšu noslēgumā bērniem par aktīvu piedalīšanos sporta aktivitātēs tika pasniegti Olimpiskās dienas sertifikāti un krāsainās uzlīmes. Olimpiskās dienas pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju iestādē, kas bērnus saliedē, māca darboties kopā un atgādina par to cik svarīgas ir fiziskās aktivitātes.