Pavasara sagaidīšana sākumskolā

Atgriežoties skolā pēc lustīgām Lieldienu brīvdienām, sākumskolas bērni piedalījās viktorīnā, tādējādi pagarinot pavasara saulgriežu svētkus, reizē iemācoties ko jaunu un vienkārši jautri pavadot laiku kopā ar skolasbiedriem. Pasākums tika atklāts ar radošu darbiņu- pavasara zīmēšanu pēc noteiktiem kritērijiem,  kam sekoja aizraujoša viktorīna, kuras laikā skolēni varēja pārbaudīt savas zināšanas par šo gadalaiku. Kopīgi tika atzīmētas aizgājušās Lieldienas noskatoties mīļu filmiņu par Lieldienu zaķi, kā arī izdzīvojot dažādas senču tradīcijas- kaulēšanos ar olām un to ripināšanu, ko līdzi bija paņēmis katrs bērns. Uz tām  saskatījām gan vilku, gan koku, gan citas pārsteidzošas lietas.  Pasākuma laikā valdīja sacensību gars un vēlme uzvarēt, tomēr beigās uzvarēja kopā būšanas prieks. Draudzīgi tika sadalītas vietas un gardās konfekšu balvas.

Apkopojot bērnu iespaidus par piedzīvoto pasākumu, aktivitāšu saraksta augšgalā ierindojās kaulēšanās un olu ripināšana, kā arī saldo balviņu- konfekšu saņemšana, tika novērtēta arī viktorīna ar uzdevumiem un interesantā Lieldienu filma.