Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2023”

23. februārī Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē notika Ogres novada izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2023”.

Konkursā ansambļiem bija jāizpilda divas dziesmas. Vienu – latviešu tautas dziesmas apdari  a cappella(bez pavadījuma) un otru – brīvi izvēlētu latviešu autora oriģināldziesmu vai latviešu tautas dziesmu apdari.

Ansambļus vērtēja žūrija: Mārīte Puriņa – mūzikas pedagoģe, Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas direktore, Latvijas Nacionālā kultūras centra Vokālo ansambļu nozares padomes priekšsēdētāja, vokālās grupas Anima Solla mākslinieciskā vadītāja; Dita Tomsone – Latvijas Vokālo ansambļu asociācijas valdes priekšsēdētāja, vokālās grupas Ēra vadītāja un Inese Nereta – dziedātāja, dziesmu mūzikas autore, vokālā ansambļa Stari vadītāja.

Mūsu skolas dziedātāji ieguva I pakāpi – 40.08 punktus!!!

Žūrijas pārstāvji pateicās visiem dalībniekiem, skolotājiem un koncertmeistariem, atzīmējot, cik patīkama ir sajūta, ka atkal varam būt kopā un dziedāt. Viņi ar prieku izbaudīja katru priekšnesumu un dalībnieku sniegtās pozitīvās emocijas. Šis konkurss ir kā piedzīvojums, kurā visi ir uzvarētāji, bet katrs no žūrijas neiegūtais punkts ir kā nākamais solis, lai augtu un attīstītos.