Pasākums uzņēmumā Gemoss

20. janvārī septītās, astotās un devītās klases skolēni apmeklēja uzņēmumu Gemoss. Šis izbraukums tika sarīkots Pumpura projekta ietvarā “Dzīvot zaļi”, ko organizēja Talantu Kalve.  Pasākums sākās ar īsu ievadrunu, ko teica uzņēmuma pārstāvis. Pēc tās visus pacienāja ar kafiju, un skolēni devās uz angāru, kurā būvēja bišu stropu no apdedzinātām koka brusām. Daļa skolēnu apgleznoja finiera gabaliņus, kurus vēlāk pienagloja pie bišu stropa. Līdzās stropa būvei, skolēniem bija dots uzdevums izjaukt vecas koka paletes. Pasākums kopumā aizņēma 4 stundas.

Mājās skolēni atgriezās saguruši, bet laimīgi un par piedzīvoto saka:

 • Es ieguvu zināšanas par to kā ekoloģiskā veidā var uztaisīt bišu stropu.
 • Attīstīju darbības un zināšanas kā izmantot darbarīkus.
 • Labi pavadīju laiku.
 • Es ieguvu jaunas zināšanas, uzzināju kā labāk un ekoloģiskāk darīt lietas.
 • Jauki pavadīju laiku.
 • Viena no galvenajām lietām bija komandas darbs.
 • Strādājot kopīgi mēs palīdzējām, atbalstījām un ieguvām labas emocijas.
 • No šī ceļojuma ieguvu arī domas par nākotni – piemēram par uzņēmumu.
 • Es uzzināju, ka koks kas ir apdedzināts, aiztur mitrumu.
 • Redzēju kā taisa bišu stropu un pievienojos šim darbam.
 • Ieguvu zināšanas, labi pavadīju laiku ar draugiem.
 • Es uzzināju kā taisa bišu stropu.
 • Es uzzināju, kāpēc koku apdedzina.