Zumbas festivāls

Šī gada 30. janvārī “Pūcītes” grupas bērni brauca uz Zumbas festivālu, kurš notika PII “Taurenītis” Madlienas pagastā. Šim festivālam bērni gatavojās ļoti atbildīgi un mācījās zumbot pie video.

Marina Heinsberga: “Pirmdienas rīts “Pūcītes” grupas bērniem bija satraukumu pilns, jautājumu bija daudz. Kad braucam? Mēs paspēsim? Kā būs? Ieejot Madlienas bērnudārzā un satiekot mūsu sporta skolotāju, satraukums pārgāja, acīs iemirdzējās prieks un visi gaidīja, kas būs…!” Jaukā atmosfēra, kopīgā zumbošana gan pie zināmām, gan arī pie mazāk zināmām dejām – patika visiem. Ceļojums pa dažādām valstīm, baloni, aplausi gāja pie sirds visiem. Atbraucot “mājās” pirmais jautājums bija, kad mēs atkal brauksim zumbot. Arī vecākiem vakarā bērni teica: “Mums ļoti patika, bija forši, mums gāja labi!” Visiem gan lieliem, gan maziem acis mirdzēja priekā. Paldies par šo iespēju!

Zumbas festivālu vadīja Brālītis un Māsiņa, kuri devās aizraujošā ceļojumā pa pasauli apskatīt Zumbas festivālus Lietuvā, Brazīlijā, Amerikā, Ķīnā, Japānā un Kanāriju salās. Katrā no valstīm bērni parādīja, cik jautri un atraktīvi ir sagatavojuši Zumbas priekšnesumu. “Pūcītes” grupas bērni savu priekšnesumu rādīja, kad Brālītis ar Māsiņu bija atlidojuši uz Kanāriju salām.

Svētku noslēgumā Brālītis ar Māsiņu pateicās bērniem un skolotājām par tik aizraujošu ceļojumu un dāvināja katrai grupiņai pateicības rakstu, mazu saldumiņu un krāsainu balonu.

Sporta skolotāja: Aelita Lazdiņa