Ogres bibliotēkas apmeklējums

Uzsākot jauno mācību gadu, viens no Ķeipenes pamatskolas mērķiem bija attīstīt uz veicināt bērnu interesi par grāmatu lasīšanu. Lai iepazītu plašo grāmatu pasaules piedāvājumu, gada griezumā plānots apmeklēt dažādas bibliotēkas. Liela daļa Ķeipenes pamatskolas skolēnu šobrīd izmanto iespēju apmeklēt Ogres Centrālās bibliotēkas rīkotās nodarbības “Lasītrosme”, kuru laikā iespējams iepazīties ar dažādām bērnu vecumam atbilstošām grāmatām, izveidot savus supervaroņus, iepazīties ar robotu Tomu un darīt daudzas citas interesantas lietas.

Cik moderna ir šī bibliotēka!🌟 Ļoti patika, kā bibliotēkā viss izplānots-mierīga, skaista vieta, kur atpūsties un lasīt grāmatas!🌟Nodarbības laikā pufos bija konfortabli un ērti!🌟Interesanti visiem kopā salikt puzli – komiksu-uz ekrāna!🌟Ļoti patika veidot savus supervaroņus un stāstīt pašu izdomātos stāstus par viņiem!🌟Visiem ļoti patika jaukais robotiņš Tomiņš, kuram varēja uzdot jautājumus!🌟Man patika sarunāties un dejot ar robotu!🌟 Interesanti bija skatīties filmiņas- kā komiksu tekstus izpildīja aktieri!🌟Patika kāpt pa “aktīvo” sienu! 🌟Patika apskatīt izstādi!🌟Visas telpas tik interesantas un skaistas!🌟Paldies Līgai par interesanto nodarbību! 🌟Kopā būšanas un jaunā izzināšanas prieks ar mums, 4. un 5. klases audzēkņiem un skolotāju Daigu, šajā – 2023. gada 10. janvāra rītā!🌟