Adventes laiks

Decembris ir neparasts laiks. Parādās patīkams satraukums par gaidāmo brīnumu. Šis ir Ziemassvētku laiks, kad Ķeipenes pamatskolas bērni sanāk kopā pirmdienas rītos, lai ieskandinātu Adventi, iedzīvinātu vērtības un ieraudzītu pasauli labākā gaismā. Sniegtu nelielus priekšnesumus un dalītos priekā.

7., 8. un 9. klases bērni bija sagatavojuši prezentāciju par cilvēkiem, kuri viņus iedvesmo un kuriem viņi gribētu līdzināties: tie bija gan pašu cilvēki no ģimenes, gan slaveni dziedātāji, komponisti vai aktieri.

7. klase bija sagatavojusi mazu skečiņu “Kaitīgi ieradumi”, kur aicināja pārdomāt bērnus, kā mēs ikdienā ar savu piemēru ietekmējam pārējos līdzcilvēkus un cik svarīgi ir rūpēties par vidi, kurā uzturamies.

2. klases skolēni aicināja uz savu “7 rūķu” klasi, kur prezentēja projektu “Rūķi”. Viņi stāstīja par rūķiem un to tipiem. Lika atšifrēt to vārdus. Kā brīnums tika demonstrēts grupas Cosmos ēnu teātris “Rūķīši un Mežavecis”. Skolēni saka paldies visiem darbarūķiem, kuri palīdz organizēt Ziemassvētkus.

4.,5.klases skolēni aicināja mūs uz skolu ierasties Ziemassvētku tērpos, savukārt 3.,6.klases skolēni skaitīja dzejoļus un dziedāja Ziemassvētku dziesmiņas. Pavisam drīz jau tuvojas Ziemassvētku vakars. Lai visiem viss labi!