Valsts svētki “Cālīšos”

Šo pašu svētāku tu neaizmirsti:
vai celies debesīs
vai jūras dzelmē nirsti,
vai draugu pulkā
dali savu prieku,
vai viens pats satiecies
ar pretinieku-
tu esi
Latvija!
(O. Vācietis)

Svētku priekšvakarā jaunākā grupa Cālīši atzīmēja Latvijas dzimšanas dienu. Vēl mazuļi augumā, bet tik plašām sirdīm! Ar vislielāko mīlestību tika gatavoti valsts karoga krāsu svečturi, cepta svētku kūka- debešķīga biezpienmaize, kā arī pateicoties mīļajai un ļoti talantīgajai audzinātājai Valdai, tika uzvests skaists svētku priekšnesums, luga “Rācenis”. Mazie cālēni braši nospēlēja priekšnesumu, kam sekoja jauks pārsteigums- ciemos ieradās Zaķu māte ar īpašiem burkāniem, kas sevī slēpa veselīgus našķus. Pēc pasākuma pie smaržīgas tējas tases tika baudīta biezpienmaize. Par godu mīļajai Latvijai no pašgatavotajiem svečturiem tika izlikta jumīša figūra, kas iestājoties tumsai rāmi spīdēja, kā gaisma mūsu sirdīs, kurā ieklausoties vienmēr spēsim atgriezties mājās.

Autore: Maija Grosa

Vecāki par pasākumu:

*Mīļš, liels paldies audzinātājai Valdai par lielo ieguldīto darbu izrādes  sagatavošanā un par dāvanām! Un protams arī liels paldies Viktorijai, Ivetai un Zanei. PALDIES!
*Cik forši jums gājis! Lieli, lieli malači Jūs visi kopā!
*Liels paldies par jauko pasākumu!