Ķirbīšu svētki

Arī mūsu skolā ir ienākusi tradīcija – atzīmēt Helovīndienu, ko organizē paši bērni. Tas viņiem dod prieku – pārģērbties dažādos tērpos, noskatīt labāko ķirbīti un radoši to izgrebt. Daži pat sagatavo vairākus ķirbīšus par godu šai dienai. Galvenais šajā visā notikumā ir pati gatavošanās, jo tā izdoma un radošums ir apbrīnojama: katrs rūpīgi izvēlas sev tērpu, un šajā dienā patiešām skolā var ierasties pašu sarūpētās maskās.

Bērni par piedzīvoto saka: Bija ļoti jautri, forši pavadīts laiks ar draugiem (Nikola). Man patika gardās konfektes un pavadīt laiku ar draugiem (Rinalds).

Nevieni svētki, neviena kultūra, ja vien tā nav absolūti izolēta, nekad nav palikušas pilnīgi tīras bez piejaukuma. Tā līdzīgi mūsu svētkos ir ienākuši arī Halovīni:) Galvenais, lai to darām pieklājīgi un ar atbildību pret sevi un otru:)))) Kā arī neaizmirstot godā turēt savas tautas svētkus 🙂

Skolēnu pašpārvalde