Ciemos pie Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes

21.10. Ciemojāmies pie Madlienas skolēnu pašpārvaldes, kur bija uzaicinātas vairākas skolas: Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Jumpravas pamatskola un mēs pārstāvji no Ķeipenes pamatskolas. Pasākums bija ļoti jauks un Madlienas vidusskolas skolēni bija no sirds pacentušies: sagatavojuši priekšnesumu, izrādīja mums savu skoliņu, kā arī pārējie ciemiņi interesanti un ar humoru pārstāvēja savas skoliņas prezentāciju.

Galvenais pasākuma varonis bija visiem mīļā dziedātāja Patriša. Tad nu bērni steidza fotografēties ar dziedātāju. Tās bija ne tika dziesmas, bet Patrišas iedvesma skolēniem par to, lai nepadodas un iet dzīvē droši uz priekšu un rod atbalstu sevī pašā caur to, kas padodas un priecē sirdi. Un nobeigumā diskotēka visiem dejotgribētājiem 🙂

Ķeipenes pamatskolas pašpārvaldes bērni par piedzīvoto saka:

Rinalds no 7. klases: Man patika satikties ar draugiem un izstaigāt pa skolu;
Monika no 9. klases: Bija ļoti draudzīgas skolas, interesanti paklausīties par interesanto citās skolās.
Nikola no 9. klases: viss bija izdevies, ballīte bija vislabākā!
Liene no 9. klases: Bija forši iepazīties ar citiem cilvēkiem un labi pavadīt laiku!
Annamarija no 8. klases: Bērni bija aktīvi un radoši. Bija prieks piedalīties tādā projektā.

Skolēnu pašpārvalde