Rudens Valsis – 2022

Madonā 8. oktobrī – “Rudens Valsis-2022”! Ķeipenes interešu izglītības sporta deju kolektīva “Saulstariņi” trīs 5. klases meitenes- Dana, Līva, Senda piedalījās 5.-7. klašu meiteņu SOLO grupā, kurā startēja 11 meitenes (arī dejotājas no Lietuvas). Pēc iegūtajiem punktiem, dejojot 4 dejas-lēno valsi, kvikstepu, ča-ča-ča, džaivu- visas mūsu meitenes ieguva 2. pakāpes diplomus! Priecājos, ka meiteņu stāja, dejotprasme, drosme un vēlme piedalīties aug. Uz nākošo konkursu gribētu aizvest lielāku dejotāju pulciņu!

SKOLOTĀJA DAIGA

Bija interesanta diena, ekskursija uz skaisto pilsētu- Madonu. Dejot bija jautri! Man patika dejot skaistajās kleitās, iegūt medaļu, diplomu!- LĪVA
Madonā man patika- skaistas dejas un skaisti tērpi!- SENDA
Man ļoti patika iegūtais diploms un medaļa!- DANA.