Ražas svētki!

🍁 Visas nedēļas garumā Pūcīšu grupas bērni izzināja dažādas ogas/ dārzeņus/ augļus, kā arī gatavoja vairākus ēdienus: cepa ābolu plātsmaizi, veselus ābolus ar medu un kanēli, ķiplokmaizītes, burkānu salātus ar riekstiem un saulespuķu sēklām, cepa dārzeņus (kartupeļus, burkānus, bietes), kā arī bērniem bija iespēja nogaršot mājās gatavoto tomātu sulu, marinētus burkānus, pipargurķīšus. Salīdzinājām, kā garšo svaigs dārzenis, kā konservēts.

Gatavošanas procesā bērni iesaistījās un paši grieza, lika piedevas, mīcija, maisija u.c darbojās. 🍁🍁🍁

UN lielu paldies sakām mūsu grupas vecākiem, ka mūs atbalstija, lai šo nedēļu padarītu interesantāku un aizraujošāku! Kā arī, ka iesaistījās un atnesa interesantas rudens veltes, lai varētu izveidot skaistu izstādi, kas priecēja bērnu acis un ikvienu garāmgājēju! 🍁🍁🍁