Pūcīši dodas uz Meņģeli

Tuvojoties rudenim, Pūcīšu grupas bērni devās izzinošā izbraucienā uz Meņģeli.

Iebraucot mūsu galapunktā, bērnus sagaidija auklīte Auce ar savu super komandu. Mums tika sagatavota atpūtas vieta, ugunskurs un tika nodrošināti mazi darba groziņi. 🌞

Kad viss bija iepazīts un apskatīts, tālumā dzirdējām rūcošu traktoru, kurš devās ceļā pie mums, lai izkratītu kartupeļus!

Viens mirklis un kartupeļi bija sabērti pa kastītēm. Bērni procesā piedalijā ar interesi, salīdzinot, kurš atradīs viss lielāko vai mazāko kartupeli, kuram groziņā to būs vairāk, kurš savu pielasīs ātrak. Pārrunājām kāds ir kartupeļa dzīves cikls, kādās krāsās tie var būt.

Pēc labi paveikta darba, devāmies iedzert siltu tēju, cept kartupeļus un citus labumus! Visa procesa laikā, daļa bija ieinteresēta doties uz tīrumu, lai vel ielasītu kādu kartupeli, jo bija acīgi pamanijuši, ka visi nav salasīti.. kāds cits cītīgi cepa desas, maršmelo un lūkoja kartupeļu cepšanas procesu, katrs speja atrast savu nodarbi.

Lielu paldies sakam Auces ģimenei, par mīļo un sirsnīgo uzņemšanu! 🌞