Eiropas sporta nedēļa 2022 pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte”

Eiropas sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiek jau piekto gadu, šogad tā norisinās no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīviem.

Arī PII “Saulīte” piedalījās šajā pasākumā. 27. septembrī plkst. 10.30 skolas stadionā notika velobrauciens “Pretī rudenim…”, kurā 4-6 gadu vecuma bērni piedalījās katrs ar saviem velosipēdiem. Velobrauciena sākumā katram bija iespēja pārbaudīt savas braukšanas prasmes, veicot braukšanas uzdevumu – apbraucot konusus. Kad braukšanas prasmes nostiprinātas , katrs dalībnieks devās trasē, veicot divus apļus.

Brauciena noslēgumā katrs dalībnieks saņēma diplomu. Paldies grupas vecākiem par sagādātajiem velosipēdiem, grupas skolotājām Marinai, Agatei un skolotājas palīgam  Aucei par dalību un atsaucību!

Sporta skolotāja: A. Lazdiņa