Tēvu dienai veltīta ģimenes pēcpusdiena “Visi kopā!”

Ķepenes pamatskolā 9. septembrī norisinājās “Tēva dienas”  pasākums ar sportiskām aktivitātēm. Šajā pasākuma galvenais mērķis bija pavadīt labi laiku kopā ar saviem mīļajiem – tēti, mammu, brāli, māsu un kādu citu mīļu cilvēku no savas ģimenes. Lielajā dzīves skrējienā cenšamies tomēr atrast laiku, kad varam veltīt nedalītu uzmanību viens otram.

4.,5. klases skolēni oficiālajā daļā noskaitīja mums visiem brīnišķīgu dzejoli par tēviem un iesildīja mūs visus jautrās dziesmas “Macarena” pavadījumā.

Labvēlīgi laika apstākļi un saulīte mūs lutināja, lai varētu aktīvi darboties svaigā gaisā. Sporta skolotājs Ēriks kopā ar 9. klases skolēniem sagatavoja dažādus sportiskus uzdevumus, kas visus saliedēja un ļāva darboties vienotās komandās. 

“Tā bija lieliska pēcpusdiena! Un man tika nedalīta uzmanība!” tā čukstēja kāds laimīgs bērniņš savai mammai. Kā arī paldies visiem pieaugušajiem, kuri komandās uz laiku pieņēma darboties bērnus, kuru vecākiem šajā dienā bija jāstrādā. Tā ir lieliska sadarbība!