Vasaras prieki “Piparos”

Jūnijā, noķēruši aiz astes divas saulainas un karstas dienas, pie savas audzinātājas Daigas Cēsu novada Piparu ciematiņa vasarnīcā laiku jautri un interesanti pavadīja 3. un 4. klašu beidzēji. Cik jauki bija peldēties Piparu ezerā! Nakts pārgājiena laikā pirmo reizi ieraudzījām zālē spīdošos jāņtārpiņus! Cik garda bija skābeņu zupa un makaroni ar sieru un gaļu, kas gatavoti uz “dzīva” ugunskura! Mācījāmies pīt vainagus! Apgleznojām burciņas, kas naktī kļuva par svečturiem, mūs apgaismojot un priecējot! Interesanti bija karsto vasaras nakti pavadīt visiem kopā! Bijām draudzīgi un laimīgi! Iestudējām ludziņu, ko parādījām vecākiem, kas otrās dienas vakarā atbrauca pie mums! Dejojām, dziedājām, gājām rotaļās! Visi kopā, mazie- māsiņas, brālīši, mēs, mūsu mammas, tēti un audzinātāja, visi kā viena liela ģimene!

Skolotāja Daiga Bombāne