Gada noslēguma kopējā tikšanās

Gada noslēguma diena skolā ir viena no priecīgākajām dienām skolēniem un skolotājiem, jo darbs ir izdarīts līdz galam un uz visu var paraudzīties nedaudz no malas: izvērtēt, kas ir izdevies un ko vajadzētu pilnveidot nākamajā mācību gadā.

Šajā dienā vairs nenotiek mācību process, bet daudz praktiskas un interesantas lietas, kas nereti pietrūkst ikdienas mācību procesā. Ar O-veselības atbalstu – Līvu Naudiņu-Saliņu tika organizētas brīnišķīgas meistarklases divu dienu garumā – 3.,4.un 5.klasei ar nosaukumu “Veselīga uztura nodarbību cikls ar gatavošanu bērniem un jauniešiem, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu un dejo”. Pasākuma mērķus bija sniegt zināšanas un izpratni bērniem, kuri ikdienā aktīvi sporto un dejo. Aizdomāties par to, kā uztura izvēle ietekmē pašsajūtu un rezultātus treniņos vai sacensībās, sniegt ieteikumus kvalitatīvu produktu izvēlei, kā arī par to, kā praktiski pagatavot pirms un pēc treniņu uzkodas. Bērniem ļoti patika ēdienu dažādošanas iespējas un Līvas atraktīvais pasniegšanas veids, kas ieinteresēja un aizrāva sākumskolas skolēnus piedomāt par kvalitatīvu ēdienu un savu labsajūtu ikdienā.

Tāpat kā vienmēr gada nobeigumā sanācām visa skola kopā, lai dziedātu, dejotu, pasniegtu atzinības rakstus čaklākajiem skolēniem un pateiktu viens otram labu vārdu pirms dodamies vasaras brīvlaikā. Dejoja skolas “Saulstariņi” skolotājas Daigas vadībā un dziedāja skolas ansamblis skolotājas Andras gādībā. Tāpat uzstājās mazie “Zeltupītes” bērni.

Lai visiem jauka un prieka pilna vasara:)