7. klases ekskursija

Viss sākās ar to, ka 7. klase nolēma braukt uz Siguldas izklaižu parku Tarzānu. Tas prasīja kādu laiku, lai skolotāja piekristu, taču mēs saņēmāmies un braucām.

18. maijā iekāpām autobusā un devāmies uz Siguldu. Nonākot galapunktā, mēs izkāpām un devāmies uz Siguldas atjaunoto pili. Lai gan pilī tieši nebijām, mēs pavērojām skatus no skatu torņa, tās pagalma un tas bija tiešām skaisti.

Pēc tam devāmies lejā no Siguldas pilsdrupām un nostaigāja līdz tiltam, un devāmies uz Tarzānu.

Tarzānā klasei deva instruktāžu – par to kā lietot sakabes, ar kurām tu šļūc, jeb lido pa trosēm un vēlāk jau devāmies uz pirmo trasi. Lai arī šķēršļi bija grūti vai bailīgi, visiem ļoti patika, vismaz dzirdot atziņas. Vienīgi dažas trases bija tik baisas! Taču mēs visi izdzīvojām un dienu patiešām izbaudījām.

Elizabete: Skaisti skati un forši piedzīvojumi, staigājot un rāpjoties pa trasi. Ieguvu jaunus piedzīvojumus un pārvarēju bailes. Ir jaapgūst valodas, lai varētu sarunāties un pajautāt palīdzību citiem bērniem.
Sandijs: Ļoti labi, un interesanti pavadīts laiks ar klasi.
Gusts: Ekskursija bija ļoti forša un jautra. Patika kāpelēt pa kokiem un arī ēst, un dziedāt autobusā.
Egija: Ļoti patika iet pa Tarzānu, pastaigāties ar klasi un vērot skaisto dabu. Bija ļoti garšigs saldējums.
Annamarija: Bija ļoti jautri, bet protams bailīgi. Arī patika vienkārši pastaigāties pa Siguldu un skatīties kā zied ievas. Vēl bija labs skats, kad mēs braucām ar pacēlājiem.
Mārtiņš: Man vislabāk patika devītā jeb visgrūtākā trase, jo tur bija gari nobraucieni. Ambera: Ekskursija mums deva iespēju vairāk sadraudzēties ar klasi.

Skolotāja Inese: Klase bija viens otram izpalīdzīgi un draudzīgi, apbrīnoju meiteņu drosmi.

7. klases skolēni