Kopā ar haskijiem mežā iekšā

Papildus individuālajam atbalstam, ko skolēni jau saņem skolās projekta Pumpurs ietvaros, tiek realizēti arī jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Tā nu projekts “KOPĀ AR HASKIJIEM MEŽĀ IEKŠĀ” veiksmīgi tuvojas izskaņai Ķeipenes pamatskolas jauniešiem.

Projekts ir vērsts uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē tieši ar haskijiem. Līdz ar to jauniešiem ir iespēja ne tikai mācīties neformālā vidē un ne tikai paplašināt savas zināšanas par šo sporta veidu -KAMANU SUŅU SPORTS, bet arī mācoties atbildību, rūpes, pacietību, sadarbību un daudz ko citu. Haskiju klātbūtne projekta gaitā gan teorijas nodarbībās, gan praktiskajās nodarbībās veicina pašos jauniešos motivāciju uz visu apkārt notiekošo.

Ilgas, ko sēja jau no pirmās tikšanās šie maģiskie ziemeļu šķirnes suņi, nebeidzas vēl joprojām.

“Sliktākais, kas var notikt – es kļūšu parasts. Es ienīstu būt parasts.” /Arnolds Švarcenegers/

Paldies par foto Zane Stulpiņa un Dāvis Pulkstenis