Mācāmies projektā “Kontakts”

5. maijā uz trim dienām Ķeipenes pamatskolas trīs skolnieces Nikola Jermacāne, Egija Gruadiņa un Annamarija Gurinoviča. Apmācību mērķis bija aktivizēt skolēnu pašpārvaldes darbu un skolēnu pilsonisko līdzatbildību ikdienas procesos. Meitenes mācījās rakstīt savu pirmo projektu, ko iespējams realizēs nākamajā mācību gadā.

Nikola Jermacāne par braucienu saka:
1. diena – bija ļoti jautra, iepazinām daudz jaunu meiteņu, visas ļoti labi sadraudzējāmies, nakšņojām foršos viesnīcas numuriņos.
2. diena – izspēlējām dažādas jautras spēles, vairāk pildījām darbus komandās. Tika veidotas dzimtas, kurās darbojās dažādu skolu skolēni.
3. diena – bija neliels nogurums, sākām rakstīt projektu, negribējās braukt mājās.

Bet visjautrākais bija tad, kad bija atpūta, jo tad mēs vairāk izklaidējāmies, bet vakarā bija visjautrāk, jo bija vakari, kur pasēdējām kopā un notika sirsnīgas sarunas. Notika vakara pastaigas, kuras bija ļoti smieklīgas un piedzīvojumu pilnas.

Annamarijas domas: Brauciens uz Cēsīm bija interesants. Guvu daudz jaunu zināšanu, komunicēju vairāk ar cilvēkiem un sāku domāt daudz plašāk. Bija ļoti interesanti klausīties cita viedokļus un strādāt grupās. Man ir liels prieks, ka es varēju piedalīties tādā projektā.