Pavasara svētki

10. maijā Ķeipenes pamatskolā svinējām pavasara svētkus, par ko visi bijām ļoti priecīgi, jo ilgi neesam varējuši būt kopā – klātienē. Galdi bija klāti baltiem galdautiem, lai vēlreiz pieminēt un pārdomātu par dāvanu, kas visiem dota, proti – brīva Latvija, iespēja droši teikt savas domas, miers un labklājība.

Vēl šajā vakarā svinējām konkursa “Zeltenīte” finālu, kur piedalījās 8 sākumskolas meitenes. Viņām līdz finālam bija jāveic vairākas aktivitātes un pasākumi, kuros meitenes pārliecinājās par savu varēšanu un radošumu, ko nepārtraukti izvērtēja žūrija. Tā bija gan garšvielu noteikšana, dažādu neredzētu priekšmetu atpazīšana, pankūku cepšana, tika vērtēta arī galda klāšanas kultūra, un meitenēm bija jāizveido sava vizītkarte. Noslēguma pasākumā tautas namā meitenēm bija jāatbild uz āķīgiem jautājumiem, jāparāda katrai savs īpašais talants un jāpiedalās modes skatē ar pašas darinātu tērpu. Visas dalībnieces bija brīnišķīgas un godam pelnījušas “Zeltenītes” titulu.

1. vietu un skatītāju simpātiju ieguva Dana Fedčenko, arī kā skaistākā tērpa autore un modele, izteiksmīgākā, saimnieciskākā.
2. vietu – Līva Ločmele un tika atzīta kā erudītākā dalībniece.
3. vietu izcīnīja Elza Indriksone, labākā saimniecības priekšmetu pazinēja, visdaudzpusīgāk par sevi stāstošā.

Zane Augšpule tika atzīta kā sportiskākā, Sabīne Eriņa – jaunākā, Paula Zabeka – visinteresantāk sevi piesākošā un jaukākā galdiņa klājuma autore, Senda Damroze – radošākā, arī skaistākā priekšnesuma autore. Atzinība par piedalīšanos saņēma – Laine Augšpule un Rebeka Baltace.

Vēl šajā dienā atzīmējām Mātes dienu, dziedājām dziesmas un mīļi sveicām savas mammas! Paldies skolotājai Daigai Bombānei un visiem labajiem gariņiem par iesaistīšanos.

Bērnu domas par pasākumu.

1. klases skolēnu domas:
– Visas konkursa dalībnieces bija pelnījušas titulu “Zeltene”.  Esam priecīgi un lepni par viņām. Paldies par pārliecinošo sniegumu!

2. klases skolēnu domas:
– Man patika dziedāt un bija ļoti daudz pazīstamu cilvēku un garšīgi saldumi.
– Man patika viss, bet visvairāk, kad zeltenītes rādīja savus tērpus un dejoja. (Evelīna)

6. klases skolēnu domas:
– Konkurss “Zeltenīte” bija garš un smieklīgs. Man patika tas, ko visas meitenes parādīja un pastāstīja. Manai mammai arī ļoti pasākums!
– Meitenes bija kreatīvas, radot savu apģērbus modes skatei. Viss bija labi izdomāts un izplānots.
– Konkurss patika pat, ja tas bija garš. Īpaši patika meiteņu drēbes un mūzika.
– Man patika Zeltenīšu kostīmi, patika, kā viņas dejoja, stāstīja jokus, rādīja trikus ar kārtīm un stāstīja anekdotes. Patika, ka dziedājām visi kopā.

7. klases skolēnu domas:
– Ļoti patika, kā uzstājās meitenes no mazākām klasēm, Ceru, ka nākamgad varēšu arī pati piedalīties šādā pasākumā. Vēl man ļoti patika iepriecināt mammu ar skaistām dziesmām. (Annamarija)
– Pasākums bija interesants. Meitenes ir radošas!
– Bija ļoti interesants un jautrs pasākums, viss ļoti patika. Patika priekšnesumi, meiteņu radošums un pasākuma noskaņa un iekārtojums. (Elizabete)
– Man patika, ka Zeltenītes bija ļoti radošas un spēja atbildēt uz visādiem jautājumiem. Ļoti patika Zeltenīšu priekšnesumi un modes skate. (Egija)
– Man Zeltenītē patika modes skate un tas, cik kreatīvi bija uztaisīti tērpi. Bija ļoti interesanti redzēt viņas priekšnesums. Man patika! (Ambera)
– Man pasākums ļoti patika un bija ļoti interesanti skatīties. (Gusts)