Radošie darbiņi marta mēnesī

Marts “Zīlītes” grupā iesācies ar veselīga uztura izzināšanu. Ar bērniem izrunājām veselīga uztura pamatprincipus un lietojām veselīgu uzturu paši ( izņemot visas dzimšanas dienu balles, kurās nespējām atturēties no ne tik veselīgiem našķiem)!

Degustējām dažādus veselīgus augļus, dārzeņus un uzzinājām kāds vitamīns tajos atrodams! Visos augļos atradām vitamīnu “c” un līdz ar to apguvām šo burtu un to kā tas skan 🥝🍋🍊🍎🍌

Un caur logu jau stipri jūtams saules siltums, tas lika mums eksperimentēt un censties veselīgu uzturu audzēt pašiem. Ķērāmies pie sēšanas un stādīšanas, lai nogaršotu lokus, dažādus dīgstus, lai vasarā katrs mielotos ar savu tomātu ražu 🍅

Turpmākās marta nedēļas vērosim to, kas notiek aiz loga, dabā – laukumiņā, mežā, pagastā! Īpašu vērību pievērsīsim putniem.

Un par godu starptautiskajai meža dienai devāmies kārtējā ekspedīcijā! Klausījāmies putnu balsis un vērojām tos caur saviem pašgatavotajiem binokļiem. Nejauši atrastā strautiņa čalas dažam jau lika aizsapņoties par vasaras peldēm.