Vinnija Pūka dzimšanas diena

Lai gan pirmsskolu apciemojis negants vīruss, tas neliedz palicējiem priecāties pašiem, saņemt prieku un dāvināt prieku citiem. Šī mēneša ietvaros, kad daudz pētām sevi un savas emocijas, runājot par prieku, viens no visbiežāk nosauktajiem priecīgajiem notikumiem bija dzimšanas dienas!

Nolēmām iesaistīties Ogres Centrālās bibliotēkas piedāvātajās aktivitātēs un svinējām Vinnija Pūka dzimšanas dienu! Bērni uzzināja vairāk par Vinnija Pūka izcelsmi, par to kas viņam garšo un ko patīk darīt. Vingroja, klausījās pasaku par Vinnija Pūka dzimšanas dienas pārsteigumu, veidoja draugu maskas. Vinnijs Pūks nebija ieradies ar tukšām rokām! Saviem Ķeipenes draugiem bija atnesis daudz kūciņas un iededzis arī vienu svecīti, kuru tad kopā arī nopūtām! Pēc visas jautrības runājot ar bērniem nonācām pie secinājumiem, ka lai radītu sevī un citos prieku nemaz nevajag daudz! Laba rīcība un labas domas, silti vārdi, mīlošs acu skats vai ciešs apskāviens dažkārt ir viss, kas vajadzīgs, lai vairot u prieku gan sevī, gan apkārtējos! ♥️