Ziemas prieki 2022 pirmskolā

Mums pieaugušajiem un bērniem ir liels prieks un sajūsma, ka varam aktīvi baudīt ziemas priekus. Tā kā šogad laika apstākļi ir ļoti mainīgi, tad negaidot atkusni, jau 18. janvāra rītā visi bērni un pedagogi pulcējāmies pirmsskolas sporta laukumā. Lai varētu baudīt ziemas priekus, visiem bija jāiesilda rokas un kājas vingrojot. Pēc iesildīšanās katra grupa devās veikt sportiskās aktivitātes sniegā. Bija piecas sportiskās stacijas.

Stacijā “Sniegavīru skrējiens” – bērni varēja parādīt, cik ir ātri skrējēji, bija jāskrien ar sniegavīru, tas izraisīja milzīgas ovācijas un prieku.

Stacijā “Labirints” interesanti bija izrāpot labirintu zem šķēršļa.

Stacijā “Trāpīgā roka” sniegā izveidotajos sniegavīros no apļiem, katram no attāluma jāmet bumbiņa mērķī.

Stacijā “Superlāpstas” bērniem bija jāvizina uz lāpstas mantiņa.

Stacijā “Vizuļojošais sniegs” bērni nesa sniegu dažādos traukos sniegavīram.

Ziemas priekos galvenais mērķis bija priecāties par ziemu un aktīvi darboties stacijās. Sportisko aktivitāšu noslēgumā katrs bērns un pieaugušie saņēma medaļu par aktīvu darbošanos. Diena bija jauka, saulaina un bērnu actiņās mirdzēja prieks un gandarījuma sajūta.

Rakstu sagatavoja sporta skolotāja Aelita Lazdiņa