“Zīlītes” Jaunais gads

Jauno gadu “Zīlītes” iesākušas ar lielu jaudu! Ziemassvētku laiks garām, un skaistā ziema turpina mūs lutināt. Dabiski, ka bērni šo ziemīgo laiku izmanto pētot sniegu, pārslas, ledu un to īpašības. Vēro sniega pārvērtības, nonākot siltajās grupas telpās un tad atkal laukā, izmantojot balto sniega segu kā gleznošanas materiālu, kā arī, lai tiktu pie skaistām, raibām sniegpārsliņām un staltiem sniegavīriem laukā un darbos iekštelpās. Aukstajā laikā, kad nebija iespējas doties pikoties, bērni rosināja audzinātājas brīvām, radošām izpausmēm uz lapas, izmantojot dažādas krāsu tehnikas un vēlāk pat savus mākslas darbus pasniedza grupas biedriem kā dāvanas. Nepārstāsim darboties un klusītēm ceram, ka ziema turpināsies tikpat skaista ♥️

Gunas vecāki šodien pirmsskolai uzdāvināja paliktņus šļukšanai no kalniņa. Liels paldies! Tātad ziemas prieki Ķeipenes bērniem turpinās?☃️